5 ігор, в які можна бавитися з дітьми коли вимкнули світло

  • 21.10.2023 22:52
  • 3 хвилини читання
5 ігор, в які можна бавитися з дітьми коли вимкнули світло

Випадки, коли вимикається електрика, можуть стати кризовими для багатьох батьків, особливо якщо у них є маленькі діти. Але не засмучуйтесь і не відчувайте паніки! Насправді, це може бути чудовою нагодою провести цікавий і казковий час зі своїми дітьми. Особливо, якщо ви знаєте кілька захоплюючих ігор, які можна грати, навіть коли вимкнули світло. Ось 5 ігор, які забезпечать вам і вашим дітям неймовірну та романтичну атмосферу.

1. Скіталки чи "Сліпий кіт"

Ця гра вимагає відваги та спритності. Вимкніть світло у квартирі, закрийте вікна та двері і помістіться в найбільшій кімнаті. Ховайтеся по кімнаті і намагайтеся знайти одне одного, не торкаючись іграшок та інших предметів. Розташуйте пузирі зепеліну, які будуть служити орієнтирами. Будьте обережні, адже це може бути дещо небезпечно. Але веселі емоції, які ви одержите, абсолютно варто цього ризику!

2. Морзянка

Ця гра ґрунтується на комунікації з допомогою світла. Для того, щоб грати у цю гру, діти повинні вміти ази мови Морзе. Ви можете придумати свій власний алфавіт Морзе, простіший для розуміння дітьми. Завдання полягає в тому, щоб за допомогою Фонарів чи світлового істочника передавати різні повідомлення. І, звісно, робити з ними їхні розповіді та діалоги!

3. Розробка сценарію

Вимкнення світла - чудова нагода для творчості. Запропонуйте дітям придумати свою власну казку або виставу. Нехай вони оберуть персонажів, складуть сценарій і виконуватимуть ролі належним чином. Запропонуйте дітям скористатися фонарями як світловими кульками, які додадуть атмосфери магії та казковості.

4. Поставте ляльку or знайомого

Вимкнення світла створює особливо таємничу атмосферу. Використовуйте це, щоб організувати ігри з ляльками чи знані людьми. Замовте дітям створити виставку для вас. Вимкніть світло і дозвольте їм показати виставку за допомогою ліхтарика чи фонарика. Це ведучі ігрової активності та сприяє розвитку творчих здібностей.

5. Меч проти меча

Якщо у вас є світловий меч, не пропустіть цієї унікальної можливості! Створити кімнату "зіркового війська", де діти зможуть битися світловими мечами, це неймовірно захоплива розважальна гра. Вони можуть розігрувати сцени з "Зоряних воєн" та вигадувати свої власні битви. Просто не забудьте про правила безпеки та обережність!

Отже, вимкнення світла не є закінченням веселощів і розваг для вас та ваших дітей. Звільніть свою уяву та креативність і продовжуйте насолоджуватися чарівними моментами Родинного часу, навіть коли зникає електрика.