"Дарую щастя іншим": британець пояснив, чому ніколи не здатний виграти в лотерею у протязі життя.

  • 19.01.2024 10:49
  • 2 хвилини читання
"Дарую щастя іншим": британець пояснив, чому ніколи не здатний виграти в лотерею у протязі життя.

Розповідається про Енді Картера, громадянина Великої Британії, який працює радником, що займається питаннями переможців Національної лотереї Великої Британії.

Перегляньте також історію "Найбагатшого чоловіка у світі", який виграв у лотерею: як змінився його життя

Саме Енді часто повідомляє людям, що вони стали мільйонерами. У той же час він сам ніколи не буде серед переможців, оскільки співробітники лотереї не можуть брати участь у розіграші через суворі правила.

Чи сподобалася Енді його робота?

Протягом 17 років роботи, чоловік розподілив понад 2 мільярди фунтів стерлінгів у лотерею. Він відмітив, що розуміє, як його рішення змінює життя інших людей. Іноді історії переможців рухають його до сліз, коли новопримножені мільйонери розповідають про своє життя до отримання виграшу.

Людям вдалося не втратити своє житло завдяки перемозі у лотереї. Часом я проливаю сльози від того, як великий вплив може мати ця перемога на життя цих людей, – сказав він.

Чоловік підкреслив, що кожен його телефонний дзвінок унікальний і йому потрібно адаптувати свій стиль спілкування в залежності від того, з ким говорить по телефону.

Раніше українські математики розкрили кількість білетів, які потрібно придбати для того, щоб гарантувати виграш у лотереї.