"Найбагатший чоловік у світі" виграв у лотерею: чи змінилося його життя

  • 19.01.2024 09:15
  • 2 хвилини читання
"Найбагатший чоловік у світі" виграв у лотерею: чи змінилося його життя

Втім, настала доля йому сходити посмішка. Він здобув виграш у лотерею, вигравши 11 мільйонів фунтів стерлінгів у 1995 році.

Перегляньте також Вчені з Великої Британії розрахували, скільки лотерейних квитків потрібно придбати, щоб виграти.

Чи зазнав наш герой змін у своєму житті після того, як він здобув перемогу?

Відразу після перемоги чоловік зміг придбати свій власний замок та витратити кошти на романтичну подорож на Маврикій. Однак, взагалі його життя мало чим відрізнялося від того, яким воно було до перемоги. Його друзі та сусіди повідомляють, що чоловік витрачав гроші лише тоді, коли це було необхідно.

Пол був найбагатшою людиною, яку я коли-небудь знав. Він ніколи не витрачав грошей на жодні покупки протягом усіх років нашого дружнього спілкування. Я б не був здивований, якби він все ще тримав усю свою заробітну плату у коробці під ліжком, - сказав чоловік.

Переможець у лотерею разом з своєю родиною / Фото Новинова група Newspapers Ltd

Після розлучення чоловік, який займав посаду продавця склопакетів, одружився з жінкою, яка почала працювати прибиральницею в його будинку з шістьма спальнями. Минулого року у віці 73 років помер сам чоловік Пол, а всього кілька місяців тому пішла з життя його дружина Евелін. У цей час він також продав свій замок.

Пол, кого я знаємо, дуже уважно поводиться зі своїми грошима і доглядає за ними, як яструб, – додав він.

Раніше ми розповідали про австралійця Вільяма Джона Бемптона, який зазнав великої втрати в сім'ї після виграшу в джекпот. Після того, як він отримав приз у розмірі 986 000 доларів, відносини з його рідними серйозно погіршилися.