Немає подряпин, але знижується чутливість дисплея: чи потрібно насправді клеїти захисну плівку на екран телефону

  • 06.11.2023 11:42
  • 3 хвилини читання
Немає подряпин, але знижується чутливість дисплея: чи потрібно насправді клеїти захисну плівку на екран телефону

В останні роки все більше людей почали застосовувати захисну плівку на екрани своїх телефонів, незалежно від моделі або виробника. Хоча це може виглядати як хороший додатковий захист для екрану, багато людей задаються питанням, насправді, чи дійсно необхідно клеїти захисну плівку на екран телефону, якщо немає жодних пошкоджень.

На перший погляд, можна зрозуміти, чому деякі люди почали користуватись захисними плівками. Втім, варто врахувати, що багато сучасних смартфонів вже мають захищені екрани, наприклад, за допомогою скло Gorilla Glass. Це спеціальне скло створене компанією Corning і оптимізоване для захисту екрану від подряпин і ушкоджень. Оскільки таке скло вже захищає екран від пошкоджень, можна запитати, чи дійсно необхідна додаткова плівка.

Існує кілька думок на цей рахунок. Деякі люди стверджують, що захисна плівка може бути корисною для додаткового захисту від подряпин або бризок води. Це особливо актуально для тих, хто використовує свій телефон без чохла. За допомогою плівки можна запобігти появі подряпин або неглибоких ушкоджень на екрані внаслідок дотику з гострих предметів або кишень з ключами.

 

З іншого боку, деякі люди вважають, що захисна плівка може знизити якість відображення на дисплеї. Це може бути особливо помітно, якщо плівка погано приклеєна або має блискучу поверхню. У такому випадку, якість зображення на екрані може здаватися менш чіткою чи блідою.

Однак, слід зазначити, що ринок захисних плівок широкий і різноманітний. Існує багато виробників, які пропонують різні типи плівок з різними характеристиками. Так, можна знайти плівки, які не впливають на чутливість дисплею його портретний режим, але у той же час надійно захищають екран від подряпин та ударів. Якщо зайнятість чутливості екрану є для вас важливою, варто обрати якісну плівку, яка не впливатиме на роботу сенсора.

Висновок полягає в тому, що потрібно оцінити свої потреби та вагувати всі плюси та мінуси, перш ніж вирішувати, чи вам потрібна захисна плівка на екрані телефону. Якщо ви дуже обережно ставитесь до свого телефону, або якщо він вже має захищений екран, можливо, ви зможете обійтися без неї. Однак, якщо ви вважаєте, що додатковий захист є важливим, то варто знайти якісну плівку, яка відповідатиме вашим потребам і забезпечить надійний захист для екрану вашого телефону.