Щастям назвати неможливо: чоловік виграв куш у лотереї, але втратив свою родину.

  • 19.01.2024 09:16
  • 2 хвилини читання
Щастям назвати неможливо: чоловік виграв куш у лотереї, але втратив свою родину.

Відомо, що йому було вручено нагороду на суму 986 000 доларів.

Також спостерігайте за тим, що Подружжя з Великобританії виграло головний приз у лотерею, проте їм ніхто не видає виграш.

Гроші стали предметом конфлікту.

У березні 2018 року чоловік здобув перемогу. Він негайно вирішив придбати чотирикімнатний будинок. Незабаром після виграшу в лотерею він вніс депозит. Спочатку він заплатив початкову суму в розмірі 50 000 доларів, а потім додаткові 505,03 доларів США, щоб придбати будинок разом зі своїм сином у спільне право власності.

Він вирішив передати 300 000 доларів своїй донці Сюзанні Елейн Вурлідс. Але після цього вони почали мати проблеми у взаєминах, і 92-річний чоловік запросив повернути гроші. Донька відмовилася, і чоловік навіть звернувся до суду.

Незважаючи на похилість віку та проблеми зі здоров'ям, містер Бемптон має повну розсудливість і володіє здатністю керувати своїми фінансовими справами, як свідчать медичні докази, – зазначено у постанові суду.

Чоловік став переможцем у лотереї, проте зазнав сварки зі своєю родиною / Фото The Mirror

Як ми бачимо, іноді великі кошти не приносять щастя, а навіть навпаки - завдають шкоди родині. Раніше ми писали про американця, який виграв у лотереї мільйони доларів, але ніхто з його родичів не дізнався про це. Чоловік признався, що ніколи не розповідав про свій виграш ні батькам, ні сестрі, ні комусь іншому. Він просто купив новий вантажівку та будинок, але сказав рідним, що орендує їх.