Ваша можливість: аналітики встановили числа, які найчастіше призводять до успіху у лотереї.

  • 29.01.2024 11:03
  • 2 хвилини читання
Ваша можливість: аналітики встановили числа, які найчастіше призводять до успіху у лотереї.

За аналізом експертів, найчастіше вигравають числа Powerball - 19 та 2, а найрідше - 14 та 16.

Дивіться також, це може стосуватися вас: на території Буковини проводиться пошук переможця лотереї.

Крім цього, найчастішими виграшними номерами є 17, 7, 11, 2, 3 і 9, тоді як найрідше випадають номери 33, 15, 34, 31, 26 і 1. Важливо підкреслити, що немає жодних гарантій, що ці номери приведуть вас до виграшу джекпоту.

Поради, що підвищать ймовірність виграшу у лотереї

  1. Закупіть більше квитків.

Це один з найпростіших, але й найвідоміших способів підвищити свої шанси на перемогу. Коли ви придбаєте більше квитків, фактично, ви збільшуєте кількість своїх "заявок" на перемогу.

  1. Активно вступайте в об'єднання з іншими людьми

Створіть лотерейний синдикат з вашими друзями, колегами або родичами. Це допоможе вам придбати більше лотерейних квитків і, відповідно, збільшити ваші шанси на перемогу. У разі, якщо ваш синдикат виграє, призові гроші будуть розподілені між усіма учасниками.

  1. Віддайте перевагу менш відомим лотереям.

Беручи участь у менше відомих лотереях, де менше учасників, ви автоматично збільшуєте свої можливості на перемогу. Звичайно, призи в таких лотереях можуть бути скромнішими, але водночас ймовірність виграшу вища.

  1. Вивчайте статистичні дані

Деякі любителі лотерей вивчають статистику номерів, що виграли в попередніх тиражах, і вибирають свої номери, користуючись цією інформацією. Хоча минулі результати не гарантують майбутніх виграшів, це може бути цікавим способом вибору номерів.

Слідом до слова, в Кривому Розі вже в другий раз за останній місяць було зафіксовано перемогу у лотереї. Цей раз на перемогу претендувала жінка під ім'ям Таміла.