Вже вдруге протягом останнього місяця сталося таке: ще одна громадянка України з міста Кривий Ріг отримала виграш у лотереї.

  • 22.01.2024 11:32
  • 2 хвилини читання
Вже вдруге протягом останнього місяця сталося таке: ще одна громадянка України з міста Кривий Ріг отримала виграш у лотереї.

Хай щастить їй виграти 100 тисяч гривень. Вона розповіла про враження від перемоги.

Переглядайте також "Найбагатша людина у світі" виграла в лотерею: чи змінилося її життя

Згідно з її висловлюванням, вона завжди особисто перевіряє лотерейні квитки.

Я записую всі номери кульок, які випали з лототрона, і потім викреслюю їх у своїх лотерейних квитках. Цього разу, я, як завжди, викреслила числа у своїх квитках і зрозуміла, що ні мільйон, ні 190 000 гривень я не виграла. Звісно, я трохи засмутилася і вже хотіла викинути квитки, але згадала, що купувала комплект квитків, який бере участь у новорічній акції, – пригадала переможниця.

Вона перевірила номери своїх лотерейних квитків з тими, що виграли у розіграші, і виявилося, що один з її квитків приніс їй виграш у сумі 100 000 гривень.

Від нервового збудження в мене тремтіли руки. Потім я ще три-чотири рази перевіряла цей квиток, щоб переконатися, що не зробила помилки. Уявляєте, я могла викинути цей квиток і ніколи не дізнатися про виграш, – розділилася своїми емоціями жінка.

Як витратити приз переможниці?

Щодо планів на виграні кошти, переможниця збирається витратити половину виграної суми на подарунки для дітей. Решту грошей вона планує передати своїм батькам та перерахувати на потреби Збройних Сил України.

Враховуючи той факт, що у грудні Сергій Олександрович, пенсіонер, вже виграв 100 000 гривень, варто зазначити, що на Різдво двоє учасників лотереї "Лото-Забава" стали переможцями головного призу у розмірі 190 тисяч гривень. Кожен з щасливчиків отримав по 95 тисяч гривень. Один з них - Володимир Валентинович з Одеси, а другий - киянин Олександр Віталійович.